Мониторинг Игровых Серверов Counter-Strike 1.6 cs сервера

сервера кс Мониторинг серверов сервера cs 1.6 steam Сервера CS 1.6 сервера cs 1.6 zm КС Сервера сервера counter-strike 1.6 CS monitoring Голосовать за сервер NetLife - Baryshevka Мониторинг серверов cs 1.6 Мониторинг серверов кс 1.6, сервере cs, серверы counter strike
Мониторинг серверов кс 1.6, сервера cs Скачать CS 1.6 Мониторинг серверов cs 1.6

пгт. Барышевка и Барышевский район

Объявление

Барышевская команда наконец победила TWP ( Березанскую команду ) и заняли первое место! Молодцы ребята.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » пгт. Барышевка и Барышевский район » Юмор » Приколи :D


Приколи :D

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Університет. Їдальня. Стіл для викладачів. Один викладач (В) приніс перше пішов по друге. Приходить, а там сидить студент (С) і їсть його обід.
В:
- Свиня орлу – не товариш!
С:
- Зрозумів… Тоді я полетів…
Викладач злий. Думає: “ну я йому на екзамені згадаю!!!”. Приходить екзамен. Викладач його валить, валить, а завалити не може, студент все знає. Ну тоді:
В:
- Питання на логіку. Ось стоїть перед тобою два мішки: один з грошима, другий з розумом, Що б ти взяв?
С:
- З грошима.
В:
- Еее… А я б на твоєму місці взяв би з розумом.
С:
-Ну… Що кому не хватає.
Викладач злючий йому в заліковій замість оцінки пише: ” КАЗЬОЛ”. На другий день приходить до нього студент і каже:
- Ви вчора мені оцінку не поставили, а тільки підписались!

0

2

Вот как в транспорте ездить надо!! :D

Контролер пассажиру:
- Ваш билетик?
- Мой билетик.
- Вы что больной?
- А вы что доктор?!
- Ваш билетик!
- Мой билетик...
- Да что вы все заладили, других слов не знаете?
- Знаю: пылесос.
- Я контролер!
- А я сантехник...
- У вас все дома???
- А вы хотите в гости???
- Ваш билетик!!
- Мой билетик...
- Вы что заяц?
- А вы что волк?
- Ваш билетик!!!
- А зачем вам?
- Ну, я посмотрю...
- Ну, купи себе и смотри...
- Ваш билетик!!!
- Мой билетик. А вот и моя остановочка...

0

3

programmist
https://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8548-2.gif javascript:void(0);%20return%20false;

0

4

Одна дівчина запитала:
— «І чому чоловікам так хочеться сексу з елементами садо-мазо?»
відповідь іншої:
— «Можливо тому, що у них не має такого, як: епілятори, вищіпування брів, трусиків танго в задниці…???»

:))

0

5

Купила бабулька на базарі калоші ... йде-йде, несе їх в руках, тут заходить в аптеку і просить продавця, чи немає в нього якогось кульочка, щоб вона поставила туда свої калоші . Продавець: “Кулька немає”, але дає їй коробку.... Поставила вона свої калоші в коробку і йде по місту , всі люди тільки і звертають увагу на неї ...Тут вона заходить в маршрутку, а на коробці написано "1000 презервативів". І тут мужик питає в неї: "Бабусю, на скільки вам їх вистачає?", а вона йому відповідає : "Ой, синку в мене дід так шльопає, що на тиждень ледве хватає ... ))))))))))))

0

6

Летит баба яга на своей метле,видит баба на пляже голаялежит.остановилась и спрашивает:-ой внученька,ты почему голаялежишь?-это бабушка я не голая, а в эротическом костюме.Прилетела ягадомой.залезла на крышу,разделась и лежит себе голая на крыше.рядомкощей проходит.увидел ягу голую,и удивленно спрашивает.-ты че,яга,совсем уже сдурела на старости лет.ты на х*я голая на крышележишь?-эт я не голая, кощей, а в эротическом костюме.-бля, ты бы хотьего погладила чтоль..

0


Вы здесь » пгт. Барышевка и Барышевский район » Юмор » Приколи :D